és lemosom, amivel beszennyezett a könnyeimtől felázott föld...
Zsolt, köszönöm az elemzést!
A képet nem a leckére készítettem, régebbi, de nekem beleillett a gyerekkor kategóriába, és abba is, amit mondani akartam most ezzel kapcsolatban.
A vágással nagyon sokat vacakoltam, mert nekem is egy kicsit kellene, hogy jobbra legyen rajta a gyerek, de az eredeti képen ennyi volt, és végül annyira belefáradtam a rengeteg próbálgatásba, hogy beküldtem a vágatlant. Amikor megláttam a kis képet a hozzászólásoknál, akkor jöttem rá, hogy valahol ott az igazság...
Nem tudom, hogy tanul meg az ember jól vágni. Rengeteg rossz vágással?
Azon viszont meglepődtem, hogy a kép alatti félmondatot nevetségesnek, vagyis inkább bosszantónak tartod. A célom nyilvánvalóan nem ez volt. Mégcsak nem is drámázni akartam vele, csupán érzelmi töltetet adni a képnek a saját élményeimre utalva. Viszont a dráma megjelenítésére vonatozó tanácsaidnak örülök, mert használhatóan konkrétak a számomra, lehet, hogy később hasznát veszem majd!
Szóval értem, miről beszéltél, csak magamat is értem közben. Úgy érzem :), sokkal több bennem az érzelem, mint amit bele tudok rakni a képeimbe.
Meg tudnám magyarázni ez a pár szót, de attól tartok, megint előjönne az azarcidegzsába, amit nagyon nem szeretnék, ezért most frissibe ki is töröltem! :)
A kődobálást még emésztem...
- Nem tudom, hogy tanul meg az ember jól vágni. Rengeteg rossz vágással?
- Igen. És úgy, amit sokszor javasoltam, és itt a múzeumok éjszakája, hogy klasszikus festményeket tessenek sokat nézegetni.
Egyébként az érzelem kell, anélkül nincs jó kép.