Arcom a maszk mögött
Sokat gondolkoztam azon, hogy a pulóver mintázata kell-e erre a képre? Végül abban maradtam magammal, hogy "erre" a képre kell. Ha nem lenne ott, az már egy másik kép lenne, némileg más jelentéssel.

A Velencei Karnevál hangulatát idézi ez a kép, ahol ugye tudjuk, hogy egy télbúcsúztató rituálé az a fajta maszkos felvonulás, és az a fajta maszkos ünneplés, amit Carnevale néven űznek. A maszk az mindig valami titok, a maszk az mindig valami sejtelmes helyzet, a maszk az mindig valami plusz üzenetet is hordoz, azon kívül, hogy ugye az embernek, hogy mondjam, klasszikus filmekben is lehet tudni, hogy a maszk mögötti emberről majd kiderül, hogy a jó oldalon áll vagy a rossz oldalon, és ebből lehetnek konfliktushelyzetek, ezt előszeretettel használják filmművészetben. Én azt mondom, hogy ennél a képnél ráadásul az egy izgalmas kérdés, hogy ugye két maszkot látunk, és a gesztus is ezt mutatja, hogy a maszk mögött is maszk van, bár azt nagyon jól megoldotta az alkotó, hogy azért látunk ugye egy fület, és az a fül az valószínűleg hozzá tartozik, tehát azért még remény az megvan, hogy egyszerűen a kettes leckénél ezt az arcot ezt meg fogja nekünk talán mutatni. Én egy nagyon jó ötletnek tartom, és a ritmus is nagyon jó, ez a ferde kompozíció a bottal, a kis fények azon a ruhadíszítésen, tehát én ezt nagyon jónak tartom, három disznó. (szőke-hegyi)
értékelés:

Hozzászólások

Titkok című rádióműsoromhoz, melynek péntek 21.00 órai premierjére ezennel tisztelettel meghívlak, ezt a fotódat választottam ajánlóképnek, köszönettel.

Köszönöm, hogy megnéztétek, és hogy írtatok!

Nekem a füled tetszik... vagyis az egész kép...

Az embereknek ezer arca lehet...ha olyan kedved van sima maszkot öltessz, ha más hatás ér díszeset.
De a pulóvet, a pulóver az marad...az te vagy!

Talán nem is lényeges az a mintázat. Így is, meg úgy is a rejtőzködésről és a művi sejtelmességről szól.

Nagyon jó! Imádom a kontrasztot. (Kell az a mintázat.) :)

Új hozzászólás