Munkaágy

Munkaágy

Budapest, 2011.10.25.

Nagyon örülök ennek a képnek, őrületes dinamikája van. Olyan, mint egy robbanás, hogy mint egy mesében, ide beesett ez a mesemondó ágy, és még a szekrény meg a kályha is elmozdult a sebességtől. Viccelek, de mégiscsak a színekkel is ez a vidámság jön létre a kék lepedővel, az irattartó színekkel, a szőnyeggel, és ami ennek valamennyire ez ellentmond, az a teteje a képnek, ahol kilyukad az egész. Lehet, hogy valamennyit hoztam volna még a tetőből, hogy ott elinduljon az a forma, ami most csak egy ék alakban van meg. Nem tudom, hogy van-e lámpa, ami oda belógatható, vagy valami, amivel azt a két kép fölötti teret lehetne kicsit zárni. De a kép abszolút erős, és nagyon izgalmas. Erről szól az Ágy lecke, hogy a helyünk a térben, a foglalatosságunk, a kényelmünk, vagy a rendszeretetünk, a mániáink és a hobbiink hogyan valósulnak meg. Nagyon beszédes, mesei ez a kép. Megvan a három csillag és a leckemegoldás is, de egyezzünk meg Sándorral abban, hogy ez ne jelentse azt, hogy ezt a leckét abbahagyjuk, hanem dolgozzunk még ezzel. (hegyi)
értékelés:    

Hozzászólások

Minden kéznél van:)))Álmodban is dolgozol szerintem:)))..a cserpkélyha tetején a köcsögök:) nagyon tetszenek:)..kedves kuckód van:)

Számítottam erre a kérdésre, mert nagyon kézenfekvő. A válasz: igen, használjuk, kisegítő fűtésre, de bizony oda kell tenni az ágy és a kályha közé (nem látszik a képen, de ott van mintegy 15 cm távolság) egy reflektáló lapot, hogy ne hevítse fel a fejem. Azonkívül: a kályha átmegy a falon a konyhába és a tüzelőnyílások ott vannak, tehát a szoba felé nem nyitott, erre nincs tűz.

csak 2 kérdésem van,hasznalod-e a cserepkalyhat és ha igen akkor hogyan lehet mellette aludni? :)

Új hozzászólás