Strandom
Strandom
Strandom
Strandom

Igen, itt van az, amiről beszélek, hogy el tudunk jutni arra a pontra, amikor Ágnes, még attól is, hogy a Hegyi pedellus kínozza, és visszadobálja neki ismétlésekre a leckéit, vagy tán épp ezért, eljut arra a szintre, amikor „csakazértis”-ből, de megcsinálja, és megugorja azt a lécet. Itt van négy kép, ebből a négyből nekem három tökéletesen rendben lévő, és működik. Ez nagy dolog, hogy ennyire szikáran tud fogalmazni Ágnes, ha kell. Nem akarom ezt túldumálni, itt ritmusokról van szó, ez eléggé egyértelmű. Vízszintes és függőleges formáknak a struktúráiról, ahogy ezek térben megjelennek. Főleg a második és a harmadik kép párhuzama az, ami mint képpár, zseniálisan jól működik. A harmadik kép nekem önmagában olyan, ami megáll a lábán, és kitűnő: a lépcsővel, a járdaszegély vízszinteseivel, a korláttal olyan, ami nekem egészen őrület. A negyedik kép még nincs egészen kitalálva. Látom, értem, ott is létrejön valami, de ott azt a formát valahogy megbontja, nincs még kész. Az első három kép teljesen érthető, és jó üzenet. Három csillagot megadok, függetlenül attól, hogy ez a negyedik kép kicsit kakukktojás. (hegyi)
értékelés:

Hozzászólások

Köszi az észrevételeket. Elég izgalmas ezeket a vonalakat figyelni, azt még nem tudom teljesen megvalósítani, hogy minden egyenes legyen. Mert ha egyik vonal vízszintesre sikerül, akkor a másik már nem biztos, és nem mindig tudom, hogy melyiket vegyem alapul. Lehet, hogy ez ilyen technikai izé, lehet, hogy fizikai, de az is lehet, hogy a szememmel van baj...

Egyre izgalmasabb ez a strand sorozat. Nos, szerintem a fene, ezt nem ette meg. Én egy izgalmas strukturalista megközelítést látok, szerintem ezt folytatni kell!

Én kétésfél csillagdisznót adnék rá.
A fél azért marad, mert ha egyszer rámész erre a horizontális témára, amit tök jó, akkor a vizszintes legyen tényleg vizszintes, különben megette a fene az egészet.

Új hozzászólás